• Обновено
Плажа Кујна, Фурна Ракавици,Готвење Отпорни на Топлина Микробранова Печка Mitts за BBQ Готвење Печење Бразилецот Скара

Плажа Кујна, Фурна Ракавици,Готвење Отпорни на Топлина Микробранова Печка Mitts за BBQ Готвење Печење Бразилецот

Оценката:
DEN 1903.20

Тековен
Во магацинот.

Рерната Mitts (5.9*11 Инчи) Може Да Се Заштити Вашиот Зглобовите И Лактите Многу Добро.Заштита На Рака И Надлактицата Од Жешка Антена,Микробранова Печка Полици Или Исклучите Шпоретот Bbq Бразилецот Од Висока Температура.Водоотпорен Полиестер Ткаенини И Анти Scalding Материјал За Максимална Флексибилност И Топлинска Заштита,Меки И Супер Удобно.Обезбедување На Топол И Мек Зафат За Вашиот Дом Или Ресторани Печење.Одговара За Внатрешна Готвење, Печење,Скара Или На Отворено Бразилецот.Изработка На Квалитетот : Строго Ги Следат Шиење Стандард На 1-Инчен 8-9 Бода,Трајни И Мазна Комбинација.Одличен Подарок За Божиќ, Празници, Денот на Мајката, Вечера Забави, Родендени, Водителка, Housewarming И Готвач, Кој Сака Готвење.Гарантирано Задоволство : Ако Сте На Сите Незадоволни Со Вашиот Производ, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Во Секое Време (Преку Доколку Минатото Стандард Се Вратите На Прозорецот) И Ние Ќе Бидеме Среќни Да Ви Обезбеди Со Вашиот Избор На Замена Или Враќање На Средствата.Ние Стоиме Зад Нашите Производи 100% И Сакате На Нашиот Бог Да Ги Сакам Колку Што Ние Не!.Миење На Рацете Се Препорачува, А Не Машина За Перење, Не Кајгана.Заштита На Вашата Рака Од Топлина И Да Се Направи Повеќе Удобен За Вашата Рака Кога Ќе Се Готвење Или Бразилецот.Долго Врвката За Заштита На 11-Инчен Ултра-Долго Зглоб Guard Ќе Биде Побезбедно За Вашиот Зглоб Од Изгореници Кога Ќе Работат На Висока Температура.Оваа Рерна Ракавици Ќе Ги Задржи Вашите Раце, Зглобовите, И Лактите Се Безбедни Во Екстремна Топлина Услови.Погоден За Внатре И Надвор, Лесно Да Управуваат Со Топла Храна Во Вашата Кујна Или На Скара, Користејќи Како Бразилецот Ракавица, Фурна Ракавица, А Во Кампот.Нашите Водоотпорен Полиестер И Изолација Материјал Хибрид Рерна Mitts Комбинација На Удобност, Се Чувствуваат, И Термичка Заштита На Платно Со Течни Заштита, Контрола, И Дамка-Отпор На Силикон.Нашата Атрактивна Крпа Рерна Mitts Што Ќе Ви Овозможи Најдоброто Од Двата Светови : Удобност И Потпора.Професионалци И Дома Готвачи Подеднакво Уживаат Флексибилност Овие Скара Ракавици Понуда.Секако, Можете Да Ги Користите За Скара И Бразилецот, Но Тие се исто Така Совршени Околу камперски оган И Во Кујната.Лесно Да Се Отстрани Топла Садовите Од Фурна И Ги Носат Право На Табелата.Направени Од Водоотпорен Материјал И Термо Материјал,Да Се Направи Donning И Doffing Полесно, Ние Наредени На Внатрешноста Со Дебел Слој Од Памук.Памук Внатрешни Работи Го Подобрува Нивната Удобност При Додавање На Уште Еден Слој На Изолација.Секоја Рерна Мит Карактеристики На Ткаенина Јамка Внатре, Па Тие Може Да Бидат Обесени Во Кабинетот, Во Близина На Скара Или Во Провизии.Поради Различни Мерни Методи, Големината на Податоци Со Грешка Од 1-2cm Е Нормално Ако Имате Било Незадоволство, ве Молиме Контактирајте со Нас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.