• Обновено
Whitmor Бела Жица Редење Полица Мали

Whitmor Бела Жица Редење Полица Мали

Оценката:
DEN 350.40

Тековен
Во магацинот.

Нема собрание; многу лесен за употреба.Whitmor е бела жица полица има трајни бела смола обложена метална конструкција.Магацинот повеќе полиците да се зголеми двојно, па дури и тројно, складирање во вашата кујна, провизии, бања, плакар, канцеларија и повеќе.Компактен помошник-полица додава дополнителен простор за складирање за дури и на најмалите места.Идеален за провизии, кујна, или плакарот организација.Димензии : 7.0" x 12.0" x 7.13".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.