• Обновено
Сојузничките Месинг АП-20 Astor Место за Собирање Облека Кука, Антички Бронза

Сојузничките Месинг АП-20 Astor Место за Собирање Облека Кука, Антички Бронза

Оценката:
DEN 600.00

Тековен
Во магацинот.

Направени од најдобрите солидна месинг материјали.Ѕидот монтирани дизајн е идеален за употреба на простор.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.Достапни во широк спектар на дизајнер завршува.Современ дизајн со традиционалните елементи на дизајнот.Предвидено со ограничено траење.Опис на производот современата мотив од оваа елегантна колекција има безвременски жалба.Облека Кука е изградена од најдобрите солидна месинг материјали за да се обезбеди здрав кука за вашата облека и крпи.Јадицата е завршена со нашиот дизајнер живот завршува за да се обезбеди сигурен перформанси Од Производителот Додадете око фаќање дизајн и стил на вашата бања со оваа модерна Панорама на Наплата на Комунални услуги Кука.Направени од високо влијание тешки трајни солидна месинг и обликувани како заштитна nonslip зафат да се одржи како и за живот заврши.На Astor Место Колекцијата е елегантна уште забавна колекција од месинг додатоци првенствено за бањи и прав соби.Колекцијата вклучува и неколку beveled, ѕид-монтирани огледала кои може да се навалите нагоре и надолу, како и еднокреветни и двокреветни стаклени полици со силна сигурносно стакло.Изберете од неколку стилски тоалетна хартија сопствениците, вклучувајќи го и оној што го вклучува стаклена полица, Европската не-ролна тоалетна хартија носителот, и храбар исправен стил дека има резерви се тркалаат.Други додатоци вклучуваат еднокреветни и двокреветни дрвени полици; еднокреветни и двокреветни крпа барови; крпа прстен; облека кука; четка за заби/гимнастик држач; и wall-монтирани сапун јадење.Дувачкиот меурчиња детали секој додаток за да додадете малку поп да го погледнете!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.