• Обновено
Моќ-Тец 91175 Панел Првенство, 125 mm

Моќ-Тец 91175 Панел Првенство, 125 mm

Оценката:
DEN 1538.40

Тековен
Во магацинот.

Чаши се направени од издржлив гума.Рамката е направена од висока густина алуминиум.Корисна ослободување показател за брзина на употреба.Големина 125mm дијаметар.Исто така, дел од дел 3 во собата.Опис на производот Панел чаши се создаде моќен вакуум за panel поправка На Британскиот алатка компанија со седиште во Warwickshire, Велика Британија.Моќ-Tec се лидери на пазарот во иновативни тело поправка алатки.Ние нудиме Панел поправка производи како Чудо систем преку Nigreon пластични заварувачи да пескарење блокови, чекани и dollies.Сите наши производи се одговорно извори од доверлив етички партнери ширум светот.Моќ-Тец производи нудиме вистинска вредност за пари со висок квалитет на производите.Нашите години искуство и огромно искуство во автомобилската сектор ни помага да се постигне нашата цел за донесување на високо квалитетни решенија прв на пазарот и да се биде Број 1 избор за многу професионално тело repairers.Сет Содржи : 1 x Панел Првенство 125mm.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.