• Обновено
BUYAEAR Астрономски Телескопи, Професионални Stargazing Деца и Ученици, Големи Зголемување и Почетници Monoculars, Научен Експеримент нагледни Средства

BUYAEAR Астрономски Телескопи, Професионални Stargazing Деца и Ученици, Големи Зголемување и Почетници Monoculars,

Оценката:
DEN 2255.76

Тековен
Во магацинот.

★ Ова астрономски телескоп monocular телескоп е мал и компактен, погодна за отворен кампување и stargazing. ★ Тоа може да биде укината да се прилагоди на вашите очи далечина, погодна за возрасни и деца, едно око high-definition визија : да ви даде појасна и повеќе шарени пејзажи. ★ Лесно да се фокусираат : количка за да одговара на вашите очи далечина, погодна за возрасни и деца. ★ Ден и ноќ визија : Тоа може да ви помогне да ги гледам работите јасно во слабо светло, но тоа нема да ви помогне да ги гледам работите јасно во темно со tripod. ★ Една рака работата : вид на светлина и компактен, лесен за употреба на отворено.Издржливи : Гумена облога ја штити телото од влијанието и триење.Астрономски телескоп професионални stargazing деца и ученици со големи magnification Product Опис : Оваа астрономски телескоп monoscope е мал и компактен, погоден за кампување и stargazing во wild It може да биде укината за да одговара на вашите очи далечина, погодна за возрасни и деца.Карактеристики : Еден-око high-definition визија : да ви даде појасна и повеќе шарени пејзажи.Лесно да се фокусираат : количка за да одговара на вашите очи далечина, погодна за возрасни и деца.Ден и ноќ визија : Тоа може да ви помогне да се види јасно во слабо светло, но тоа нема да ви помогне да се види јасно со tripod во темница.Една рака работата : вид на светлина и компактен, лесен за употреба на отворено.Издржливи : Гумена облога ја штити телото од влијанието и абразија Оптички систем : рефракција систем Фокусна должина : 360mm се Протега фокусна должина : 180 MM Tripod : Алуминиум легура tripod Package Содржина : 1 x леќа барел 1x tripod 1x extender 1x визирот 2x окуларот група.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.