• Обновено
VALICLUD Фотографија Светлина Рефлектор Свитлива Фото Светлина Расклопна Diffuser за Студио за Фотографија Осветлување Отворено Осветлување Бела и Сребрена

VALICLUD Фотографија Светлина Рефлектор Свитлива Фото Светлина Расклопна Diffuser за Студио за Фотографија

Оценката:
DEN 626.16

Тековен
Во магацинот.

1. Совршен за макро фотографија, детални камера снимки, медиум за мали уште живот поставување.На оваа фотографија рефлектор е задолжително за студио или отворено фотографија.изработени од платно и пластични материјали и има долг животен век.На оваа фотографија рефлектор е мала тежина, компактни, погодно за внатрешна или надворешна употреба.Оваа слика светлина рефлектор е соодветен одмор подарок за фотографи, тие ќе го тоа.Опис Фотографија Светлина Рефлектор свитлива Фото Светлина Расклопна Diffuser за Студио за Фотографија Осветлување Отворено Осветлување Бела и Сребрена Функција - Големина : Околу 30. 00 X30. 00 X0. 50cm;- Боја : Избрани;- Материјал : Пластика, текстил; Пакет Вклучувајќи 1 x Фотографија Рефлектор.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.