• Обновено
Anemone Уникатен 925 Прстени за Жени - го Круг Тигар Око Фунта Сребрен Прстен - Prong Коктел Прстен, Подарок Прстен, Boho Прстени, Секојдневни Прстени - Подарок Кутија се Вклуч?

Anemone Уникатен 925 Прстени за Жени - го Круг Тигар Око Фунта Сребрен Прстен - Prong Коктел Прстен, Подарок

Оценката:
DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

Занатски-направена Фунта сребрен прстен кој flaunts круг Тигар Око, утврдени во згодна, висока полски prongs.Одбележување на посебен ден и заврши овој скапоцен камен прстен како подарок или додадете во вашата колекција.Си играат со вашиот стил и носат со други 925 накит, ѓердани и обетки и да биде прекрасна.Зошто да се купи овој Тигар Око да ѕвони?Уникатен и елегантен накит парче ✅Бендови се индивидуализира, достапни во 14k жолта, се зголеми и бело злато ✅Може да се купи со гравирање ✅Никел Слободни и Оцрни Отпорни ✅Смислено спакуван со фенси подарок комплет ✅Тука во Anemone, ние веруваме дека квалитетот на нашите производи и 100% задоволството на нашите клиенти треба да бидат од најголема важност.Нашите производи се направени со мајсторство и финес и имаме еден клиент услуга достапна 7 дена во неделата.Anemone Накит е повеќе од подготвен да им помогне и ќе одговори на вашите прашања!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.