• Обновено
COSCO Челик Виткање, Тен, 4-Pack Стол,

COSCO Челик Виткање, Тен, 4-Pack Стол,

Оценката:
DEN 1584.00

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Повеќенаменски : Големи партии, свадба, средби и конференции.Тешки и Трајни : Сите челик, отпорен на гребење рамка, седиштето & назад.Не-marring Нога Совети : Спречува лизгање, и заштита на подни површини.Contoured Седиште Назад : Нуди удобност додека седи.Набори Рамни : Мал и компактен за лесно складирање и транспорт.Боја : Тен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.