• Обновено
2 парчиња Drilll Додатоци 80-600 Ронки Пескарење Размавта Тркала 6mm месо тело Пескарење Мелење Песок Хартија Shutter Тркала за Ротари Алатка YYDFPIIA (Боја : 2 парчиња, Чакал : 150)

2 парчиња Drilll Додатоци 80-600 Ронки Пескарење Размавта Тркала 6mm месо тело Пескарење Мелење Песок Хартија

Оценката:
DEN 683.52

Тековен
Во магацинот.

- Месо тело големина : 6mm(0.23 инч), со Дијаметар : 40-50mm(1.57-1.97 инчен), Висина : 45mm(1.77 инчен), Вкупната должина : 80mm(3.15 инчен). - Ронки големина : 80#120#150#180# 240# 320# 400# 600#. - Овој производ е многу погоден за мелење на внатрешниот дупка од повеќе од 40ММ дијаметар, особено нерегуларни внатрешна дупка. - Овој производ е погоден за брусење и полирање на неправилни од дрво, метал и пластика. - Целосно да го замени прирачник за пескарење, во голема мера се подобри продуктивноста.Добредојдовте да се консумираат во нашата shop If имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас со email We ќе ви одговори во рок од 24 hours Specification : надворешниот дијаметар на движење држава : 140mm(5.51 инчен).Надворешниот дијаметар на статичката држава : 35mm(1.38 инчен).Месо тело големина : 6mm(0.23 инчен).Дијаметар : 40-50mm(1.57-1.97 инчен).Висина : 45mm(1.77 инчен).Вкупна должина : 80mm(3.15 инчен).Ронки големина : 80#120#150#180# 240# 320# 400# 600#Пакет Included2pcs Песок Хартија Shutter Тркала или 5pcs Note : 1. Ве молиме овозможи 0-3мм грешки поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Параметри на производот

The outside diameter of the motion state:
140mm(5.51inch).
The outside diameter of the static state:
35mm(1.38inch).
Shank size:
6mm(0.23inch).
Diameter:
40-50mm(1.57-1.97inch).
Tall:
45mm(1.77inch).
Total length:
80mm(3.15inch).
Grit size:
80#120#150#180# 240# 320# 400# 600#
Package Included :
2pcs Sand Paper Shutter Wheel or 5pcs :
1. Please allow 0-3mm errors due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.