• Обновено
Wadirum Симпатична Ранец за Девојки Модна Торба за Лаптоп Одговара за 15.6 Инчи Лаптоп Црна

Wadirum Симпатична Ранец за Девојки Модна Торба за Лаптоп Одговара за 15.6 Инчи Лаптоп Црна

Оценката:
DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Направени од високо-квалитет полиестер, водоотпорен материјал, сосема мазна и издржливи патент и трајни најлон обвивка.Zippered главната преграда отвора широко и рамно за брз пристап до вашиот опрема.Овој ранец е издржлив и модата.Организирање на студиски предмети или викенд додатоци во овој пригоден ранец.Еден голем главната преграда нуди доволно простор да ги собере облека, крпи, лаптоп или книги, додека два пред комунални џеб обезбедува простор за предмети како што се пенкала, копчиња, моливи, и телефон полначи.И двете странични џебови за шише, чадор, или други предмети.Прилагодливи рамо ремени со мрежа амортизирање и целосно поместена задниот панел за личен комфор.И рамо ремени се бар-капи за повеќе здрав.Ранец големина на : 11.8*5.5*16.5 инчи (Должина*ширина*висина), тежина : 1.2 LB.Внатрешни работи лаптоп ракав нуди безбедна складирање со цел да се вклопи повеќето 15.6" лап-топ компјутери.Одликувајќи се со чиста боја и едноставен дизајн, овој ученик ранец додава класичен стил на вашиот секојдневен изглед.Овој ранец е многу костум за на училиште вообичаена, секојдневна употреба или кратко патување.Голем капацитет со многу џебови Трајни мазна патент Направени од водоотпорен и висок квалитет на полиестер Прилагодливи рамо ремени Целосна поместена панел Два странични џебови може да се одржи шише за вода или чадор Пакет, вклучувајќи : 1 Ранец Нашите производи доаѓаат со целосна една година гаранција.Кога производите имаат било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се потрудиме за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.