• Обновено
Seibertron Шлем Ранец Каки и Рефлексивни НИ Знаме

Seibertron Шлем Ранец Каки и Рефлексивни НИ Знаме

Оценката:
DEN 1253.52

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Ранец Каки, 900 D водоотпорен материјал, но на патент не е водоотпорен.Ранец исклучи шлем,кошарка,waterbladder,но се вклопи во целост се соочуваат со шлем,кошарка,seibertron 2 L вода мочниот меур и така натаму.Рефлексивни НИ Знаме, ПВЦ Рефлексивни Материјал Во темно.Square Size : 3" L x 2" W x .2" D (7.5 x 5 x .4 cm)(aprox +/- 5%).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.