• Обновено
Дијамант Табличка Рамка, 2 ПАРЧИЊА Bling Кристал Автомобил Табличка Рамки на Сопствениците со 7 Сјајна Пенливи Кристал Редови, Метал Хром Авто Лиценца Плочата се Покр?

Дијамант Табличка Рамка, 2 ПАРЧИЊА Bling Кристал Автомобил Табличка Рамки на Сопствениците со 7 Сјајна Пенливи

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Овој метал табличка рамка доаѓаат со монтажа завртки, кои е многу лесно да се инсталира.Овој дијамант табличка големината на рамката е 6" x 12".Ве молиме обрнете внимание на големина на слика за да проверите дали рамка дното ќе непознати вашиот плоча на дното.Оваа bling плоча рамки е направена со трајни метал, но не и евтина пластика.На долниот дел од рамката има целосна 7 редовите на сјајна bling - Стотици сјајни кристали на целата рамка - Додадете некои bling да се вашиот автомобил и вашиот живот. 2 Пакет кристал табличка рамка се добри и за предната и задната лиценца.Ве молиме мерка вашиот табличка за да проверите дали рамка дното ќе непознати вашата чинија дното ако вашиот плоча е за следните држави : Алабама, Колорадо, Грузија, Хаваи, Ајдахо, Кентаки, Минесота, Невада, Северна Дакота, Њујорк, Њу Мексико, Њу Џерси, пенсилванија, Охајо, Оклахома, Орегон, Јужна Каролина, Висконсин.Спецификации : .Големината на рамката : 12" X 6".Рамка материјал : метал. 2 x Табличка Рамка. 4 x Стандардни Завртки (Одговара на повеќето возила). 4 x Појавување на Капа Капак. 4 x подлошки.Спецификација : Рамка големина : 12" X 6" Рамка материјал : метал 2 x Табличка Рамка 4 x Стандардни Завртки (Одговара на повеќето возила) 4 x Појавување на Капа Покрие 4 x подлошки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.