• Обновено
TooCust 2 Пакет Bling Multicolor Кристал Табличка Рамки за Жените Кристал AB Луксузни Multicolor Нерѓосувачки Челик Светкавиот Сјајот Дијамант Автомобил Плоча Рамки

TooCust 2 Пакет Bling Multicolor Кристал Табличка Рамки за Жените Кристал AB Луксузни Multicolor Нерѓосувачки

Оценката:
DEN 479.76

Тековен
Во магацинот.

Шарени AB боја Кристал Пенливи Табличка Рамка за жените девојка со црна премиум подарок кутија за Божиќ подарок.Овој метал табличка рамка доаѓаат со монтажа завртки, кои е многу лесно да се инсталира.Овој дијамант табличка големината на рамката е 6" x 12".Ве молиме обрнете внимание на големина на слика за да проверите дали рамка дното ќе непознати вашиот плоча на дното.Оваа bling плоча рамки е направена со трајни метал, но не и евтина пластика.На долниот дел од рамката има целосна 7 редовите на сјајна bling - Стотици сјајни кристали на целата рамка - Додадете некои bling да се вашиот автомобил и вашиот живот. 2 Пакет кристал табличка рамка се добри и за предната и задната лиценца.Спецификации : .Големината на рамката : 12" X 6".Рамка материјал : метал. 2 x Табличка Рамка. 4 x Стандардни Завртки (Одговара на повеќето возила). 4 x Појавување на Капа Капак. 4 x подлошки.Спецификација : Рамка големина : 12" X 6"Рамка материјал : metal2 x Табличка Frame4 x Стандардни Завртки (Одговара на повеќето возила)4 x Појавување на Капа Cover4 x подлошки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.