• Обновено
9.7-11 инчен Таблет Ракав Случај Торба Отпорен на Вода Заштитна Маска за Новиот iPad 10.2, iPad Про 11 10.5 iPad Воздухот, Vankyo MatrixPad Z4 10, Површината Оди, Simbans TangoTab 10 Инчен, Fusion5 10.1 (Црн

9.7-11 инчен Таблет Ракав Случај Торба Отпорен на Вода Заштитна Маска за Новиот iPad 10.2, iPad Про 11 10.5

Оценката:
DEN 334.80

Тековен
Во магацинот.

Надворешноста отпорен на вода платно материјал за заштитете го вашиот лаптоп од случаен spills.Таблета сметководствена торбичка и полиестер пена баласт слој и мека пената внатрешни работи, заштита на вашиот уред од случаен рбет.Универзална одговара за најголемиот дел од 9.7-11 инчен таблет како Apple i Pad 9.7, i Pad Про 11" 10.5" 9.7-инчен, i Pad Воздух/Air 2, Samsung Галакси Јазиче На 10.5,Табот S6 Табот S5e Табот S4 10.5, ASUS Zen Pad 3 S 10/ Zenpad Z10 , Fusion5 10.1" Андроид 8.1 Орео Таблета , Huawei Mediapad М5 Лајт/M3 Лајт , Microsoft Surface Оди, 10.8" Површината 3 , Змеј Допир X10, 10.1" Змеј Допир X10 Таблета , Леново Табот 10 /Tab 4/ Tab 4 10 Плус/Јога Табот 3 Pro/ Табот P10 10.1" , Motorola XOOM MZ602 , CHUWI Hi9 Воздух 10.1" , Fire HD 10, РКА, Xiaomi,.Надворешни Димензии : 12.5" x 8.8" x 1" / 31.7 x 22.3 x 2.5 cm, Внатрешни Димензии : 12" x 8.4" x 0.6" / 30 x 21.3 х 1,5 см.Се вклопат за повеќето од 9.7 10.1 10.5 11 инчен таблет.Поради варијации во големина на различни модели, па ве молиме да ја потврдите вашата таблета големина пред ставање цел да се избегне купување на погрешно!.Дополнителен патент џеб, доволно простор за мобилни телефони, клучеви, картички, готовина, полначи и други мали лични предмети.Патент глајд модели непречено и лесен пристап до вашиот таблет.Таблета носителот сметководствена торбичка доаѓа со трајни скриени рачка на страна, лесно ги носите.Неговата супер тенок и лесен, лесно може да се слајд во уште една торба, ранец или куферот.Идеални за патување, бизнис, работа, училиште, кампување, итн.Тежина : 171g.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.