• Обновено
Tainada Жените Crossbody Рамо Патување Zippered Паричникот Чанта Спојки Телефон Торба w/Монтажни Рака (Сина)

Tainada Жените Crossbody Рамо Патување Zippered Паричникот Чанта Спојки Телефон Торба w/Монтажни Рака (Сина)

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Димензии : 7.4 x 5.1 x 0.4 Инчен / 19 x 13 х 1 cm; Монтажни рамо, рака должина : 45 Инчи /114 cm.Материјал : Висок квалитет памук обвивка, ламинат вода-отвратителен ткаенина; лесни и трајни со добра рака чувство.Еден врвот пространа zippered cushioned џеб да ги зачувате на вашиот телефон со должина до 6.9 ВО (и 17,5 см), како што се Apple i Phone 13/12/11 Про Max, XR; Samsung Галакси S21 Ултра, S21+, S21, S20+, S20 FE, Белешка 20, A32, A41, A52, A51, A42, A12, Z 3 Пати; Google Пиксели 6 Про, 6, 5, 4а -, 4а-5 G, 4 XL; Sony Xperia 1 II, Xperia 1 III; Motorola G пенкало (2021), G моќ (2021), моќ банка, преносни хард диск, makeups, итн.исто така, голем подарок идеја за Денот на Мајката, завршувањето; роденденскиот подарок за жените / подарок за оној што го сакам.и било која друга посебна прилика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.