• Обновено
WiLLBee Компатибилен со iPhone 6S / iPhone 6 Случај (4.7 inch) Двоен Слој Картичка, Слајд Слот Паричникот Браник Покрие - Насмевка Доналд

WiLLBee Компатибилен со iPhone 6S / iPhone 6 Случај (4.7 inch) Двоен Слој Картичка, Слајд Слот Паричникот Браник

Оценката:
DEN 597.60

Тековен
Во магацинот.

Доналд Компатибилен со i Phone 6 S / i Phone 6 Случај (4.7 инчен) . "НЕ се компатибилни со i Phone 6 S Плус / i Phone 6 Плус". [Сигнализација] Пред Додавање во кошничката, ве молиме проверете со вашиот телефон е [ i Phone 6 S / i Phone 6 ].Лесно картичка за складирање се наоѓа во задниот дел на случајот.ТЕШКИ КАПКА ЗАШТИТА со Анти-Нула Отпор Слој.Хибрид случај : направен со 2 различни материјали - Екстра дебел слој на Премиум квалитет TPU за шок апсорпција и PC школка за дополнителна заштита.Симпатична Доналд Двоен Слој Картичка, Слајд Слот Паричникот Браник Компатибилен со i Phone 6 S / i Phone 6 Капак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.