• Обновено
Ultraslim Заштитен Ракав Случај за iPhone, Samsung, Huawei Xiaomi LG Nokia Google, Motorola Телефони

Ultraslim Заштитен Ракав Случај за iPhone, Samsung, Huawei Xiaomi LG Nokia Google, Motorola Телефони

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Овој Компактен Лесни Ракав направени со отпорен на вода neoprene материјал.која е тивка трајни и совршено компатибилни со Apple i Phone XS Max, XS, XR, X, Плус 8, 7 Плус Samsung Галакси S10 Плус, S10e, S10, S9, S8 Huawei P30 Про, P30, P20 Про, P20 Лајт, P20, Мате 20, Мате 20 Про, Другар SE, Чест V20, V10, 7x, 8x, Приказ 10 LG Г-7, K11, Х5, K30 One Plus 6 T, 5 T Motorola Г-7, G6, Една (P30 Игра), Мото E5 Игра Nokia 7.1 Blackberry KEY2 ЛЕ Google Пиксели 3 Xiaomi Mi Забелешка 3 / Mi 8 SE.Мека внатрешност обложување се заштити вашиот мал електроника gadgets, како мобилен телефон, мини работи или очила за сонце и од пукнатината, гребнатини, се судрат, шок и нечистотија итн.Ако ви се намали на подот, додека во внатрешноста на случајот, ќе биде безбедно во знаење дека нема штета ќе се направи на вашиот омилен уред.Густата, силна neoprene ќе го апсорбира шокот, и да ја задржите вашиот телефон од паѓање во парчиња.Уникатен open топ дизајн за лесно слајд во и надвор, погодно за пристап на вашиот уред,не премногу тесни и не е премногу лабава.Вашиот мобилен телефон секогаш ќе остане во безбедносна состојба.Лесен и компактен дизајн, осигурајте се дека лесно може да се задржи на тоа во вашиот спојки, крос-тело торба,чанта, sleeve, ранец и сл.Овој пренослив заштитна видиме ракав не е голем бранител за вашиот паметен телефон, но ќе го направи одличен подарок за вашето семејство, пријатели, колеги, неколку итн.Тоа одговараат за многу прилики како и шопинг, учење, риболов, тренингот, трчање, датира, патување, бизнис и други активности на отворено.Овој лесен заштитен ракав класик торбичка е рачно изработени со отпорен на вода neoprene материјали.Останува тенок додека се обезбеди на сите круг protecton за вашиот телефон од случајно шок, вдлабнатини, вода, нечистотија, нула и да се судрат итн штета.Оваа neoprene телефон ракав е идеален за корисници кои сакаат да ги користат нивните телефон без случај во прилог, но се задржи заштитени кога не е во употреба.Оваа ultraslim и компактен дизајн се обезбеди лесно може да се задржи на тоа во вашиот спојки, крос-тело торба,чанта, sleeve, ранец и сл.Компатибилен со : Appke i Phone XS Max Apple i Phone Xr Apple i Phone Xs Apple i Phone X Apple i Phone 8 Плус Apple i Phone 7 Плус Samsung Галакси S10 5 G Samsung Галакси S10 Плус Samsung Галакси S10e Samsung Галакси S10 Samsung Галакси S9 Samsung Галакси S8 Samsung Галакси Забелешка 9 Samsung Galaxy Note 8 Samsung Галакси J7 Samsung Галакси J7 Насочите Samsung Галакси J6 Samsung Галакси J3 Samsung Галакси A8 Samsung Галакси A8s Samsung Галакси A9 Huawei P30 Про Huawei P30 Huawei P20 Про Huawei P20 Лајт Huawei P20 Huawei Мате 20 Huawei Мате 20 Про Huawei Колега SE Huawei Чест V20 Huawei Чест V10 Huawei Чест 7x Huawei Чест Видите 10 Huawei Чест Магија 2 Huawei Y7 Huawei Y5 Huawei Y3 Huawei Стр Smart LG Г-7 Одговара LG K11 Плус LG K11+ LG K11a LG Г-7 Еден LG Бонбони LG Х5 LG V40 Thin Q LG V35 Thin Q LG Q7 LG K30 LG V30 S Thin Q LG Г-7 Thin Q LG Q7+ LG V30 LG V30+ One Plus 6 T One Plus 6 One Plus 5 T One Plus 5 Motorola Г-7 Плус Motorola Г-7 Motorola Г-7 се Игра Motorola G6 Motorola G6 се Игра Motorola Еден (P30 Play) Motorola Мото E5 Игра Nokia 7.1 Blackberry KEY2 ЛЕ Google Пиксели 3 Xiaomi Mi Забелешка 3 Xiaomi Mi 8 SE Xiaomi Mi Игра Xiaomi Mi 9 Meizu X8 Meizu V8 Meizu 16x.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.