• Обновено
MaiJin Случај за Леново K8 Забелешка (5.5 inch) Мека TPU Гума Гел Браник Транспарентен Задниот Поклопец

MaiJin Случај за Леново K8 Забелешка (5.5 inch) Мека TPU Гума Гел Браник Транспарентен Задниот Поклопец

Оценката:
DEN 143.04

Тековен
Во магацинот.

Направени од високо квалитетна мека силиконска гума гел материјал.Шок апсорпција TPU браник перница, да може ефективно да го издржат ударот, носат и солза ,да се избегне капка.Токму намали отвори за да се овозможи целосен пристап до сите функции на вашиот телефон.Јасно, тенок, лесен случај дизајн кој додава минимален дел на вашиот телефон.Премиум анти-УВ TPU материјал ефикасно одложувања на случај од yellowing на 6-месечно употреба, подолго од нормално 3 месеци. период.Крајната Заштита Шок Апсорпција Технологија : Мека TPU браник случај го заштитите вашиот телефон од испакнатини, капки, и шокови.Отпорно на гребење На TPU и PC фузија материјал супериорна во отпорна на гребнатини и држи телефонот во приштина држава.Слим & Лесни Вашиот телефон е уште како мали како е можно со овој случај и многу лесно да слајд во џеб или ташна.Целосно Достапни На совршено подреден во средина cutouts се обезбеди целосен пристап до сите пристаништа, функција копчиња, камера, и звучници.Пакет содржи : 1 x Mai Jin Мека браник случај.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.