• Обновено
Искрени Компанија Рака Sanitizer Спреј, Слободни & Јасно, 2.0 Fl Мл, 4 Count

Искрени Компанија Рака Sanitizer Спреј, Слободни & Јасно, 2.0 Fl Мл, 4 Count

Оценката:
DEN 297.36

Тековен
Во магацинот.

Ефикасно убива 99.9% од бактериите и бактерии.Противалергиски и дерматолог се тестираат.Направи со комбинација на природно-изведен глицерин и алое да помогне да се остави чувство на кожата мека и moisturized.Брзо сушење гел ефикасно sanitizes - без леплива остатоци.Направени без : Triclosan, parabens, синтетички мириси, benzalkonium хлорид.На растителна основа Sanitizer кои ефикасно се убива 99.9% од бактериите и бактерии.Противалергиски и дерматолог-тестирани нашите брзо сушење Спреј формула е направен со комбинација на природно-изведен глицерин и алое да помогне да се остави чувство на кожата мека и moisturized. - без леплива остатоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.