• Обновено
Dial Професионални 80784 Антимикробна Сапун за Чувствителна Кожа 16oz Пумпа Шише 12/Картон

Dial Професионални 80784 Антимикробна Сапун за Чувствителна Кожа 16oz Пумпа Шише 12/Картон

Оценката:
DEN 1989.60

Тековен
Во магацинот.

Се продаваат како 12/Картон.Обезбедува широк спектар на антимикробна ефективноста но останува екстра лесна.Формулиран за многу честото миење на рацете.Противалергиски и дерматолог тестирани за повеќето чувствителна кожа.Идеален за здравствените работници и други чести рака подлошки.Течен сапун за чувствителна кожа има широк спектар на антимикробна ефективноста но останува екстра лесна и е формулиран за многу честото миење на рацете.Противалергиски и дерматолог тестирани за уште најмногу осетлива кожа.Идеален за здравствена заштита на работниците или други чести рака подлошки.Сапун Тип : Течни, Антимикробна; Примена : Рака; Капацитет (Јачина на звукот) : 16 оз; Мирис : Светло Флорални.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.