• Обновено
32P0016 IBM 32P0016 IBM 32P0016

32P0016 IBM 32P0016 IBM 32P0016

Оценката:
DEN 6840.00

Тековен
Во магацинот.

Делови треба да биде инсталиран од страна на искусни техничари.Вистински Дел и Модел.HP 495942-B21 Intel Xeon E5506 2.13 GHz 4 MB 1333 MHz L3cache fsb 64-битна Quad-Core Процесор.IBM 32 P0016 IBM РАЦИЈА 5l Ултра SCSI КОНТРОЛЕР СО БАТЕРИЈА ЗАВРШИ Internal Product Детали : Производител : IBMPart Број : 32 P0016 Category : Други Интерфејс : УЛТРА 1 SCSI Капацитет : N/ARotation Брзина : N/A Форма Фактор : Internal Item Состојба : HDExchanges SKU# : SKUB38228 Product Определување на : 90 Дена Неограничено Warranty Extended Гаранција Available Quantity Попуст Применува Една Година за Поддршка на Производот со HDExchanges Included100% Задоволство или Вашите Пари Back In Акции.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.