• Обновено
Whistlepig Крик Продукции 1276 Покажат Торба Шема

Whistlepig Крик Продукции 1276 Покажат Торба Шема

Оценката:
DEN 306.24

Тековен
Во магацинот.

Торба мерки 18"w x 12"h x 6"г.Прикажи ги исклучите тие големи големи отпечатоци.Видете материјал листа слика за детали.Моделот вклучува слики, шаблони и инструкции.Да се добијат овие глави вртење и сакаат тие ја вашата торба.Има 6 внатре џебови и 2 надвор скриени џеб.Заврши торба мерки 18"W x 12"H x 6"D.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.