• Обновено
Карма Подароци, Злато Чанта Ранец

Карма Подароци, Злато Чанта Ранец

Оценката:
DEN 312.72

Тековен
Во магацинот.

УБАВИНА во ВНАТРЕШНОСТА & OUT : Наредени со велур, ова вегетаријанска кожна торба карактеристики на магнетното копче затворање и cinch рака со snap да ги чувате вашите предмети buttoned до тесни!.ПРИЛАГОДЛИВ : Лесно прилагодување на ремени од 31"-38" за максимална стил и удобност.МЕРЕЊА : Горниот џеб мерки 6" широк, преден џеб мерки 6" висок x 8" широк.Целокупната ранец 8. 25" висок x 7" широк.Направена од убави, меки вегетаријанска кожа, нашите Чанта Ранец е шоу-затка во квалитетот на изградба и поедноставување на дизајнот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.