• Обновено
Sunbeam 3 Функција Хром Позлатен Челик Туш Главата Massager Рачни Showerhead Висок Притисок се Отстранува Главата и Планината со Туш, Спреј и Пулсот Функција Комбинација

Sunbeam 3 Функција Хром Позлатен Челик Туш Главата Massager Рачни Showerhead Висок Притисок се Отстранува Главата

Оценката:
DEN 1478.40

Тековен
Во магацинот.

ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ И во согласност со СПРЕЈ ТУШ ГЛАВА : Мулти-функција туш главата изданија постојан прилив на вода во просек, 1.965 GPM помалку од стандардот 2.5 GPM го оценувате без да се жртвува перформанси за крајната фиксни, вода-ефикасна туш massager.ОБИЧАЈ ТУШ ИСКУСТВО ПРАВО НА ВАШИТЕ ПРСТИ : 3 Туш Спреј за Прилагодување вклучуваат : Туш + Спреј, Туш + Пулс, Пулсот.ВИСОКИ ПЕРФОРМАНСИ МЛАЗНИЦИ : висок квалитет со силиконска гума авион млазници дека се спречи минерални депозити од градење.ВНИМАТЕЛЕН ИЗРАБОТКА : Изработени од отпорни на корозија челик за домување со високо квалитетна ABS пластика внатрешни работи, туш главата s насочена да го издржат години на употреба.Мерки 2.50 x 2.50 x 11.00. 3 Туш Спреј за Прилагодување вклучуваат : Туш + Спреј, Туш + Пулс, Пулсот.Направени од издржлив пластика, туш главата е насочена да го издржат години на употреба.Туш во стил со ова три функција туш massager.Направени од издржлива пластика.Се префрлате помеѓу три вода видови и модели за да се добие уникатен туш искуство во секое време.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.