• Обновено
Lurrose Рачно Огледало со Рачка, Срце Облик на Дрво Рака Шминка Огледало Суета Огледало Рачни Козметички Огледало за Дома Салон Патување Употреба

Lurrose Рачно Огледало со Рачка, Срце Облик на Дрво Рака Шминка Огледало Суета Огледало Рачни Козметички Огледало

Оценката:
DEN 285.36

Тековен
Во магацинот.

Со таписерии и едноставен дизајн, Рачно Огледало е подарок за вашите пријателки, погодна за жени од сите возрасти.Висок квалитет преносни шминка огледало, кој е удобен и практичен шминка алатка за носење.Лесен и безбеден за секој кој сака убавината и лична нега.Ова можете да го користите срцето форма суета огледало или дома или додека патувате.Долго се справи со е удобно и погодност за одржување, како совршен вашиот џеб огледало, патување огледало.Дрво Рака Шминка Огледало е направен од еко - пријателски премиум материјал, кој може да издржи долгорочна употреба.Опис Рачно Огледало со Рачка, Срце Облик на Дрво Рака Шминка Огледало Суета Огледало Рачни Козметички Огледало за Дома Салон Патување Користите Карактеристики Боја : Зелена Материјал : ABS, бука, Големина : 22. 50 X13. 80 X2. 20cm/ 8. 84 X5. 42 X0. 86in.Многу лесно да се спакуваат и да се носи, е совршен прилог за да се користи како рака огледало, се Справи со е удобно и погодност за одржување на Љубовта форма design, изгледа исклучително убава, ќе биде добредојден прилог на вашата суета или облекување маса, it' s nice како подарок за вашата сопруга, деца или пријатели Голема козметички помош за дневна шминка и чистење на лицето, бидете сигурни дека секој детал е совршен.Пакет Вклучувајќи 1 x шминка огледало.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.