• Обновено
ASICS на Жените се Работи за Чевли

ASICS на Жените се Работи за Чевли

Оценката:
DEN 1078.80

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.FLYTEFOAM BLAST - Лесни, midsole пена со енергичен и многу одговорно амортизирање и отскокнување за ефикасно возење.Ampli Foam Midsole - Конструиран за одржување на трајност на помек густина, обезбедување на подобра флексибилност, комодитет, и платформа адаптибилност идеален за природни работи.Солидна Гумени Outsole - Обезбедува поголема трајност и влечење.Ortholite Sockliner - Влага управување (Ortholite е регистрирана трговска марка на АТП Производство ДОО).Редефинирање на вашата работи граници со ROADBLAST перформанси работи чевли.Опремени со технички компоненти да испорача повеќе одговора отскокнување и трајни удобност, овој број е функционален додаток за да ви помогне да победи вашиот најдобар пат.Одликувајќи се со ограничен модел нуди, овој настап е прикажана со Изгрејсонце Црвено colorway да го прослават град Токио и земјата на Јапонија.Кој родово-специфични поврзана модел кој ги зема врз природната splay на мажите и жените нога форми, овој број е лесен и дише за да се задржи нозете, удобно за време на водење на вежбање.Воведување на мешавина од FLYTEFOAM Експлозијата и AMPLIFOAM технологии во midsole структура, за да се помогне да се создадат жив енергија се врати, овој број исто така, помага да се генерираат траен удобност.Дополнително, outsole е стратешки поставени да работат со обликот на midsole да се подобри погон и помогне да се создаде брануваа ефект во вашиот чекор.Комбинирање на одговорно midsole технологии со специјално формулиран поврзана модели, на ROADBLAST чевли е направен да нудат удобност во текот на вашата кандидира за обука цели.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.