• Обновено
Најк машки Спорт Фитнес Чевли

Најк машки Спорт Фитнес Чевли

Оценката:
DEN 1439.52

Тековен
Во магацинот.

Гумен ѓон.Обвивка : Синтетички.Единствена Материјал : Гума.Затворање : Чипка-up.Материјал Состав : Кожа Текстил.Чевли ширина : Нормален.На Nike air max 95 чевли одржува класичен дизајн линии на оригиналниот 1995 модел и max воздух амортизирање во forefoot дека тоа го направи познат.На Nike air max 95 чевли одржува класичен дизајн линии на оригиналниот 1995 модел.И max воздух амортизирање во forefoot дека тоа го направи познат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.