• Обновено
Нова Рамнотежа на Мажите 1080v8 Свежи Пена Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите 1080v8 Свежи Пена Работи за Чевли

Оценката:
DEN 4565.52

Тековен
Во магацинот.

100% Синтетички.Увезени.Синтетички единствена.Свежо Пена иновативни midsole создаден од едно парче на пена што обезбедува кадифен, повеќе природни возење.Bootie изградба.Конструиран мрежа.Разнесени гумени outsole.Не-шие материјал примена. 360 степени на премиум перформанси технологии и неверојатна удобност донесе овој нов ништовни на живот во свеж пена 1080 V8. Редизајниран, значителни и мазна midsole пена, со реконфигурираат flex жлебови подобрува по сигурен амортизирање слави во претходните модели.На инженерните мрежа горниот дел со мека уште се обезбеди midfoot седло им овозможува на нога да flex слободно уште се одржи структурирана, заштитени се вклопуваат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.