• Обновено
MALAXD машка Мода Мрежа Бран Шупливи Outsole Патики Атлетик Патот Трчање

MALAXD машка Мода Мрежа Бран Шупливи Outsole Патики Атлетик Патот Трчање

Оценката:
DEN 477.60

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Термопластични Полиуретански ѓон.Платформа мерки околу .50".Vamp материјал : Решетката ткаенина,Flyweaving ,breatheble.Единствена материјал : Еластична TPU,моден стил,ножот Сол,дупка-ѓон,Шок апсорпција,ќе се обезбеди силна заштита за глуждот и коленото.Моден Патики единствено со високо-квалитетни не се лизга надвор-ѓон со силно влечење, тоа исто така може да обезбеди сигурен алчни перформанси на некои нерамен терен.Дише мрежа горниот дел се протега со твоите нозе кога ќе се кандидира и да ви помогне да се намали иритација.Покрај тоа, тоа е издржлив доволно за да се овозможи на нога да дишат.флексибилност и стабилност.Ве молиме потврдете го на Модата Патики големина на табелата, големина е стандарден спортски жените и мажите чевли НАС големина,Погодна за многу прилика.нашите Патики за Трчање кошарка чевли големина јазичиња се кинески големина јазичиња,ве молиме имајте во предвид.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.