• Обновено
Брукс Адреналин GTS 22 Мажи Поддршка Работи за Чевли

Брукс Адреналин GTS 22 Мажи Поддршка Работи за Чевли

Оценката:
DEN 3095.52

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : Тркачи во потрага за непречено возење и доверливи Guide Rails поддршка што нема да го одвлекува вниманието од забава од се кандидира.Со голема перница и поддршка, Адреналин GTS 22 нуди нашата менаџирање вози уште.Оваа Брукс Зависност GTS 22 е заверен PDAC A5500 Дијабетична чевли и е дадена на APMA Печат на Прифаќање.ПОДДРШКА И ПЕРНИЦА : Обезбедува само точниот износ на стабилност и поддршка, одличен за overpronation додека обезбедување на високо зацврсна амортизирање.Идеален за пат води, крстот обука, салата или каде можеби ќе сакате да ги земете!Претходник : Адреналин GTS 96. БАЛАНСИРАНА, МЕКА АМОРТИЗИРАЊЕ : ажурирана midsole сега е 100% ДНК ЛОФТ амортизирање на спарени со Сегментирано Несреќа Подлога за уште помеки, неспокојот возење и полесен проток од слетување до пети-оф.МОДЕРНИЗИРАНИ ОДГОВАРА : Повеќе стратешки употреба на 3 D Одговара Печати горниот технологија нуди структура и докажани одговара на Адреналин е познат за без вишокот на големо.GUIDERAILS ХОЛИСТИЧКИ СИСТЕМ за ПОДДРШКА : го пренесе нашиот фокус надвор од нозете на повеќето повреди склони дел од тркач на телото : колената.Guide Rails се задржи се движи удобно со водење вишокот на движење во проверете.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.