• Обновено
ASICS на Мажите Гел-Nimbus 19 Водење Чевли, Глечерот Сива/Сребрена/Бела, 8 Средни НАС

ASICS на Мажите Гел-Nimbus 19 Водење Чевли, Глечерот Сива/Сребрена/Бела, 8 Средни НАС

Оценката:
DEN 2040.00

Тековен
Во магацинот.

Mesh.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Flyte Foam Midsole Технологија.Течност Возење Midsole : Течност Возење обезбедува крајната комбинација на отскокнување назад и амортизирање својства со намалена тежина и исклучителна цврстина.Задната нога и Forefoot ГЕЛ Амортизирање Системи : Attenuates шок за време на влијанието и пети-оф фази, и им овозможува на движење во повеќе авиони како подножјето премини преку држење циклус.Течност се Вклопи во Горниот : ASICS Течност се Вклопи во горниот технологија го комбинира мулти-насочен водат мрежа со рашири засилувања дека се прилагодат на микоза, создавање на вистински кориснички ракавица-како се вклопуваат.Пета Стискање Систем на Технологија : Exoskeletal пета контра обезбедува подобрена поддршка и создава подобри пета монтирање на животната средина.Нашите ГЕЛ-Nimbus 19 чевли карактеристики на нашата револуционерна Flyte Foam Технологија, за оптимална удобност и одговорно возење за неутрален тркач.А тебе жакард-mesh горниот дел е стратешки заострените или да се олабави во зони за да се овозможи нога е природно движење. 3 D испечатени облоги се обезбеди лесна поддршка на горниот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.