• Обновено
VCELINK Удар Надолу Влијание Алатка со 110 и 66 Ножеви, Мрежа Жица Удар Надолу Влијание Алатка за Полнење, Корекција Влијание Терминал Вметнување Алатки, Мрежата Кабел CAT6

VCELINK Удар Надолу Влијание Алатка со 110 и 66 Ножеви, Мрежа Жица Удар Надолу Влијание Алатка за Полнење,

Оценката:
DEN 597.60

Тековен
Во магацинот.

【110 и 66 Удар Надолу Алатка】VCELINK Корекција Удар Надолу Алатка која сечење и дупчење надолу се врши во исто време, со остар нож работ и брз удар надолу, погоден за мрежа корекција приклучоци, patch panel. 【Punchdown Алатки на Отстранлив Сечилото】Двојно машина главата дизајн, намалување на вишокот на кабли додека удирање надолу.Прецизни ножеви се меѓусебно и реверзибилна помеѓу 110 и 66 стандарди. 【Ергономски Дизајн】Прилагодливи влијание-сила settings (LO/HI) за разни кабел престанок апликации, корисна дупка на дното да се складира екстра ножот. 【Мулти Функција】Мулти Функција Удар Надолу Алатка со wirepuller & рамен ножот се повлече испис од страните, кој лесно се исчисти дополнителни кабли. 【Пакет Содржина】1 x Професионални Удар Надолу Алатка со 110 и 66 ножеви+1 x Мини Жица Stripper. 18 Месеци Гаранција за квалитет проблем.Заменлив и Реверзибилна на Ножот:.Има и 66 и 110 ножеви е од суштинско значење за инсталирање и завршување на телефонски кола и CAT3, CAT5, CAT6 мрежни кабли.Сечилото Складирање Дизајн:.Lockable сечилото складирање дизајн која е функционална и корисна за да се наоколу.Мулти-Функција Удар Надолу Алатка:.Користи го ова за домашна жици инсталирате, како повеќето стандардни клуч и печ панели, добар прилог на вашата мрежа и кабел tools.Flated шрафцигер може да брзо ги собереш ја откриеш точната мрежа жица на камен-темелник или patch panel.Жица puller лесно може да се повлече на кабелот од алатката, и исто така може лесно да се кука вишокот на кабли. 1.Влијание и Намалување на сите отпуштања. 2.Со реверзибилна ножеви , професионални удар долу на алатката може да ја вметнете жици и намалување на сите отпуштања во исто време. 1.На машина главата е вметната во parrel и се ротира за 90 степени во правец на стрелките на часовникот да биде инсталиран. 2.Екстра сечилото останува цврста во место, и може да се отстрани спротивно од стрелките на часовникот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.