• Обновено
LJMMB 5 Парови Екран Игри Прст Ракав Игра Контролер Мобилни Sweatproof Ракавици

LJMMB 5 Парови Екран Игри Прст Ракав Игра Контролер Мобилни Sweatproof Ракавици

Оценката:
DEN 350.40

Тековен
Во магацинот.

5 Парови Мобилни Игра Прст Ракави Контролори Анти-пот Дише Игри Прст Ракав Тенка Целосен Екран на Допир со Прст Ракави, со Метал Слајд Врвот Сад за екран осетлив на допир Паметен Телефон Игри.Влакна Материјали Што ги Користат Не Само Ултра-Тенок И Чувствителни, но Неговиот Коефициент на Триење Е Блиску до Триење Помеѓу Прст и На Екранот.Дизајниран, Овие Мобилни Игра Прст Ракав Ви Овозможи Посебна Вашиот Палец со Екран на Допир, Брзо Пот Удар-Далеку и Брзо се Исуши, Намалување Грешки.Не Само што го Намалува Триењето На Екраните, но, исто Така, Обезбеди Чувствителност на Допир, Ви Овозможува да Во Импресивен Мазна Игри Искуство.Направени на Проводници за Бакар Влакна и Spandex Материјал, Овие Екран на Допир Ракави Е Дише и Неговата Пот Апсорбирање на Способност Е Прилично Добро Од Другите Редовни Гума и Памук Производ, Не е Лесно да се Лизгава.Тие Победи?т Биде Жешко, Дури и по Долго Време Користење, Па Вие Не Мора да се Грижите за Вашиот Рацете или Прстите Се Затнат.Компактен и Лесен, Носат Насекаде, во секое време, Насекаде.Лесен за Употреба, Без Алатки или Драјвери Потребни Дозволи Ќе Го Користите секогаш Кога Ќе Сакате да се Играат Игри.Тоа Може да Се Мијат и Може да Се Користи Последователно за Долго Време. 5 Парови Мобилни Игра Прст Ракави Контролори Анти-пот Дише Игри Прст Ракав Тенка Целосен Екран на Допир со Прст Ракави, со Метал Слајд Врвот Сад за екран осетлив на допир Паметен Телефон Игри.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.