• Обновено
Yoursme Задните & Страна на Прозорецот Louvers Шофершајбната Sunshade Опфаќа за Corvette C7 Stingray Гранд Спорт Z51 Z06 ZR1 2014 2015 2017 2018 2019 во GT Lambo Стил ABS Мат Црна

Yoursme Задните & Страна на Прозорецот Louvers Шофершајбната Sunshade Опфаќа за Corvette C7 Stingray Гранд

Оценката:
DEN 8375.76

Тековен
Во магацинот.

► ОДЛИЧНО КОМПАТИБИЛНОСТ : Совршено се вклопуваат за 2014 2015 2016 2017 2018 2019 Corvettes C7 (Stingray / Grand Sport / Z06 / Z51 / ZR1).Дизајн со оригиналните ОЕМ CAD податоци, додавајќи Ретро Мускулите Автомобил Инспириран Стајлинг на вашата сакана Corvettes. ► СОВРШЕНО се НАДОПОЛНИ : Нашата Yoursme Прозорец Louvers Опфаќа ќе визуелно подобрување на перформансите на изгледот на вашиот автомобил, а да се зголеми приватноста, заштита од груби УВ и екстремни временски услови и намалување внатрешни работи температура. ► ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработени од високо квалитетни автомобилската ABS пластика со мала тежина, чувствувате трајност и отпорност за долготрајни услуга.Yoursme Прозорец Louvers обезбеди чувство на приватност за задното седиште област без видливост прашање.Тоа ќе визуелно подобрување на визуелниот изглед на вашиот автомобил. ► ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Нема дупчење или сечење е потребно.Лесна инсталација со 3 M автомобилската одделение самолепливи ленти, лесно да додадете уникатен мускулите автомобил инспириран стил на вашиот автомобил, правење на вашиот автомобил надвор од обичните. ► ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Yoursme има за цел да обезбеди најдобра услуга за нашите клиенти, ако не сте 100% задоволни со нашата објект, едноставно да го вратите за целосна наплата во 30 дена.Ние ја поддржуваме 12 месеци' Гаранција.Ако имате било какви проблеми околу нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.