• Обновено
Bessey XM10 4-Инчен Метал Пролет Менгеме

Bessey XM10 4-Инчен Метал Пролет Менгеме

Оценката:
DEN 289.44

Тековен
Во магацинот.

Тешки извори за повеќе стегање притисок и подолг живот.Никел галвански да се избегне рѓа и marring работа парчиња.Тешки винил совети и рачки за да се избегне означувањето стегање површини.Земја на Потекло : Кина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.