• Обновено
Бебе Фенси Крштевка Бела Рака Капчиња Памук Shawl или Minky Ќебе

Бебе Фенси Крштевка Бела Рака Капчиња Памук Shawl или Minky Ќебе

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Фенси Чиста Бела Бебе Крштевка Shawls/Ќебиња Направени од Мека, Топла, Дише Памук, Акрилик, или Полиестер.Исто така, видете во новата Бела или Сива Minky Ќебиња.Меур : Пред е трнлив рака капчиња меур дизајн, назад е мазна и мека.Се одликува со елегантна scalloped раб.Мерења : 34 x 30 Инчи.Бран : Пред има брановидна рака капчиња бран дизајн, грбот е рамен, мазна и мека.Се одликува со елегантна капчиња раб.Мерења : 39 x 22 Инчи.Кабел Поврзана : Карактеристики кабел поврзана моделот, направена од ултра мека и еластичен 63% Rayon 37% Памук.Мерења : 39 x 29 Инчи.Лента Лак w/ Дијаманти : Дебела рака капчиња дијамант дизајн на предната и задната страна, мазна и мека на допир.Се одликува со елегантна капчиња работ со нагласени бран на моделот.Мерења 49 х 39 Инчи.Фенси Чиста Бела Бебе Крштевка Shawls/Ќебиња Направени од Мек Памук.Четири Избрана Дизајни : Меур : Пред е трнлив рака капчиња меур дизајн, назад е мазна и мека.Се одликува со елегантна scalloped раб.Изработени од 100% Памук.Мерења : 34 x 30 Инчи.Бран : Пред има брановидна рака капчиња бран дизајн, грбот е рамен, мазна и мека.Се одликува со елегантна капчиња раб.Изработени од 100% Памук.Мерења : 39 x 22 Инчи.Кабел Поврзана : Карактеристики класичен кабел шема.Направена од ултра-мек и еластичен 63% Rayon 37% Памук.Мерења : 39 x 29 Инчи.Лента Лак w/ Дијаманти : Дебела рака капчиња дијамант дизајн на предната и задната страна, мазна и мека на допир.Се одликува со елегантна капчиња работ со нагласени бран на моделот.Изработени од 100% Памук.Мерења : 49 х 39 Инчи.Бела Minky Ќебе : Ова е многу мека чиста бела minky ќебе дека мерките 40 инчи од 30 инчи.Таа има многу суптилни срцето дизајн.Ова многу нежно ќебе ќе биде фаворит за секого.Изработени од 100% Полиестер.Сива Minky Ќебе : Ова е многу мека сива minky ќебе дека мерките 40 инчи од 30 инчи.Таа има многу суптилни дијамант дизајн.Ова многу нежно ќебе е совршен за секоја прилика.Го прави голем дар. 100% Полиестер.Материјалот дише и топло.Силна и мека памучна shawl/ќебе.Совршен за Крштевка, Baptisms, или било какви Посебни Прилика!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.