• Обновено
Јас чиста Замена iRobot Roomba 960 Делови, Roomba Додатоци за iRobot Roomba 890 980 880 805 Вакуум,со 8pcs Филтер, 8pcs Четка, 2 Поставува Цедење

Јас чиста Замена iRobot Roomba 960 Делови, Roomba Додатоци за iRobot Roomba 890 980 880 805 Вакуум,со 8pcs

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

Одговара Модел : Компатибилен со i Robot Roomba 980 960 900 850 860 861 866 870 880 890 Чистење со Правосмукалка Робот.Функција Страна Четки им овозможува на вашиот Roomba да се стигне подлабоко во тепих.Предлог : Да се задржи вашата i Robot Roomba работењето на врв перформанси,овие филтри, ролки и странични четки треба да се заменуваат на секои 2 - 3 месеци.Она што е во кутијата : 8pcs Hepa Филтри, 8pcs Страна Четки и 2 Поставува Метежот-Слободен Остатоци Ролки, и бесплатна четка за чистење Со I-чиста најдобра услуга.Ветување : 100% гарантирано задоволство.Никакви проблеми, 30 дена обезбеди враќање на средствата.Јас-чисти ќе се обезбеди најдобра услуга за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.