• Обновено
DLD Додаток за Irobot Roomba 600 610 620 650 Серија Правосмукалка Замена Дел Комплет - Вклучува 3 Pack Филтер, од Страна на Четка, и 1 Пакет Наежвам Четка

DLD Додаток за Irobot Roomba 600 610 620 650 Серија Правосмукалка Замена Дел Комплет - Вклучува 3 Pack Филтер,

Оценката:
DEN 403.20

Тековен
Во магацинот.

Бренд нови замена додатоци комплет за irobot 600 610 620 650 серија.Направени од високо-сила и заштита на животната средина материјал.Компатибилен за irobot со правосмукалка.Превозот во рок од 2 дена и песна информации вклучени.Превозот со висока јачина заштита заштитени кутија, за да се спречи виткање и компресирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.