• Обновено
WEKTUNAA Нерѓосувачки Челик Дете Дете Flatware Сет, Деца Вилушка Нож Лажица, Огледало Полиран, Челик Прибор за Дете и Дете

WEKTUNAA Нерѓосувачки Челик Дете Дете Flatware Сет, Деца Вилушка Нож Лажица, Огледало Полиран, Челик Прибор

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет : 1 вилушка, 1 лажица и 1 нож.Сите направени на овластени 18/10 нерѓосувачки челик, живот време gurantee.Ергономски дизајн го прави тоа удобно за деца и деца кога се држи, и тоа е лесно да се зема храна, како и.Големина : Лажица е 5.7 инчи(L), Нож е 6.7 инчен(L) и Вилушка е 6.2 инчен(L).Посебни големина е одлична за сите возрасти и пола : Јуниори, Години, децата на предучилишна возраст, Деца на Училишна Возраст.Безбедност : Дебело на телото, мазни рабови, заоблени tine, сите дизајн за деца безбедност.Одличен Подарок за нова родители, бебето тушеви, бебето е 1-ви роденден, велигден, божиќ или било кој настан.Ова не ' рѓосувачки челик flatware собата е специјално наменета за сите возрасти и пола години, децата на предучилишна возраст, деца на училишна возраст.Децата можат да јадат сите видови на храна со овој flatware сет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.