• Обновено
YUNHE Папагал Патување Случај морско свинче Превозникот Зајакот Сметководствена Кафез Преносни Појдовни Опрема Безбедно за Мали Животни Хрчак Gerbil Мали Животни Патн

YUNHE Папагал Патување Случај морско свинче Превозникот Зајакот Сметководствена Кафез Преносни Појдовни Опрема

Оценката:
DEN 349.20

Тековен
Во магацинот.

Добра Вентилација : Користејќи мека внатрешност, а дише мрежа врвот, и вентилирани дното, за да се осигура дека вашето домашно милениче е пријатно каде и да одите.Погоден за мали животни од различни големини, како што е златна мечка, хрчак, верверица, еж, chinchilla, морско свинче, chipmunk, ferret, шеќер едрилица, папагал, итн. 100% сосема нов и висок квалитет.Лесно да се носат : мали животни патна торба има прилагодливи и монтажни рамо, рака, кој е погоден за вас да излезе или патување со домашни миленици.Мулти Големина : Ние нудиме 2 големини за да ги задоволат вашите различни потреби.S е за 12x6x9.5 cm/4.72x2.36x3.74 инчи (L x W x H), M е за 16.5x10.5x12 cm/6.50x4.13x4.72 инчи.Папагалот Патување Случај морско свинче Превозникот Зајакот Сметководствена Кафез Преносни Појдовни Опрема Безбедно за Мали Животни Хрчак Gerbil мали животно патување bag Features : 100% сосема нов и висок quality Unique Дизајн : предниот дел на хрчак превозникот торба донесува мрежа дизајн за да се обезбеди максимална поглед на домашно милениче.Добра Вентилација : Користејќи мека внатрешност, а дише мрежа врвот, и вентилирани дното, за да се осигура дека вашето домашно милениче е пријатно каде и да одите.Лесно да се носат : мали животни патна торба има прилагодливи и монтажни рамо, рака, кој е погоден за вас да излезе или патување со домашни миленици.Погоден за мали животни од различни големини, како што е златна мечка, хрчак, верверица, еж, chinchilla, морско свинче, chipmunk, ferret, шеќер едрилица, папагал, итн.Мулти Големина : Ние нудиме 2 големини за да ги задоволат вашите различни потреби.S е за 12x6x9.5 cm/4.72x2.36x3.74 инчи (L x W x H), M е за 16.5x10.5x12 cm/6.50x4.13x4.72 инчи.Спецификација : Материјал : Оксфорд Ткаенина, Мрежа Cloth Color : Црна+Pink Size : S-Прибл.12x6x9.5cm/4.72x2.36x3.74in M-Прибл.16.5x10.5x12cm/6.50x4.13x4.72in Weight : S-Прибл.110g M-Прибл.160g Package Вклучува : 1 Парче Преносни Хрчак Превозникот Патна Торба (S/M)забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Параметри на производот

Material:
Oxford Cloth, Mesh Cloth
Color:
Black+Pink
Size:
S-Approx.12x6x9.5cm/4.72x2.36x3.74in :
M-Approx.16.5x10.5x12cm/6.50x4.13x4.72in :
Weight:
S-Approx.110g :
M-Approx.160g :
Package Includes:
1 Piece Portable Hamster Carrier Travel Bag (S/M)
note:
1.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.