• Обновено
Lutun Портабл клима уред Фан,Мини Evaporative Ладилникот со USB Полнењето,Мултифункционални Прочистувач на Воздух за Дома Спалната соба Канцеларија

Lutun Портабл клима уред Фан,Мини Evaporative Ладилникот со USB Полнењето,Мултифункционални Прочистувач на

Оценката:
DEN 627.60

Тековен
Во магацинот.

МИНИ ПРЕНОСНИ : Лесен дизајн и лесен рачка на врвот направи evaporative воздушен кулер лесно да се движите помеѓу различни соби.Погоден за дом, канцеларија, RV и активности на отворено.ТРИ-ВО-ЕДНО ДИЗАЈН : Оваа три-во-едно клима уред, ладилник има три функции : ладење, humidifying, и прочистувачките воздух.Брзината на ветерот може да се прилагоди во три брзини, што ќе ви овозможи да се создаде своја лична удобност зона и да уживате кул и свежи лето.БЕЗБЕДНОСТ И ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина : Изработени од АБС материјал, силни и издржливи, молчи за време на употреба, ладење, заштита на животната средина не ги содржи фреон, може да се користи со мир на умот.ПОВЕЌЕ НАПОЈУВАЊЕ НАЧИНИ : Две напојување режими, можете да го користите USB порт на мобилни уреди, како лаптоп компјутери за снабдување со енергија.Користете полнач за снабдување со енергија низ ѕид моќ штекер (само вклучува USB кабелот, не вклучувајќи полнач.).ШИРОКО се КОРИСТИ : Таа е погодна за секојдневниот живот и е-мора да има објект во лето; се користат во канцеларии, семејни соби, кујни, спални соби, бањи и семејството градење области.Опис : апарати за Домаќинство USB мултифункционален мини компактен ароматерапијата клима уред вентилатор за ладење машина.Ова лето ладилникот може да ви донесе трага на свежина.Направи можете удобно да го поминат летото.Опремени со USB, исклучителна мал и компактен.Изберете високо-квалитетни материјали, ги користат со доверба.Спецификации : Спецификација : 16.5 * 12.9 * 12.8 cm Gross тежина : 553g Color како shown Package се Вклучени : 1 * Ладилникот.

Параметри на производот

16.5 * 12.9 * 12.8cm :
Gross weight:
553g
Color as shown :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.