• Обновено
Велосипедот Брава со Комбинација Велосипед Security Кодот за Велосипеди Опрема Анти-Кражба Заклучување Daerzy

Велосипедот Брава со Комбинација Велосипед Security Кодот за Велосипеди Опрема Анти-Кражба Заклучување Daerzy

Оценката:
DEN 2316.00

Тековен
Во магацинот.

????[Механичка структура, можат да го издржат многу тешко надворешната средина, употребата на широк спектар. ????[Безопасни за човечкото тело направени од ПВЦ материјал. ????[Едноставна операција, отклучување време е релативно кратко. ????[Кабел за Заклучување не ќе биде надвор од форма, дури и ако температурата достигнува. ????[40 centigrade со добар квалитет силна материјал.Механичка структура, можат да го издржат многу тешко надворешната средина, употребата на широк спектар.Безопасни за човечкото тело направени од ПВЦ материјал.Едноставна операција, отклучување време е релативно краток Кабел за заклучување не ќе биде надвор од форма, дури и ако температурата достигнува 40 степени centigrade со добар квалитет силна материјал Механичка структура, можат да го издржат многу тешко надворешната средина, употребата на широк спектар.Едноставно, цврст и сигурен структура.Спецификации : Боја : црна, сина, портокалова (опционално).Материјал : жица + ПВЦ Должина : 1.2 м.Клуч : 2 клучеви.Заклучување основни : бакар сечилото Објект Тежина : 295g / 10.4 оз Пакет големина : 195 x 145 x 36 mm / 7.7 x 5.7 х 1.4 инчи.Пакет Тежина : 315g / 11.1 оз Пакување Листа : 1 x велосипед за заклучување.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.