• Обновено
Aspen II Рамен Двострано 12 Центар Бар Повлече Крај: Полиран Хром

Aspen II Рамен Двострано 12 Центар Бар Повлече Крај: Полиран Хром

Оценката:
DEN 1591.20

Тековен
Во магацинот.

Должина : 12-3/4 во. (324mm).Ширина : 11/16 во. (17mm).Монтажа Дупки : 12 во. (305mm).Проекција : 1-3/4 во. (44mm).Крај : Полиран Хром.M1982 Крај : Полиран Хром Карактеристики : -Завртка пакет : пат М5. -База материјал : Фрлија бронза. -Доживотна гаранција. -Aspen II колекција.Димензии : -База дијаметар : 0.63".Вкупна Висина - Врвот до Дното : -0.69".Вкупна Ширина - страна на Страна : -12.75".Целокупната Длабочина - Напред-Назад : -1.75".Целокупниот Производ Тежина : -1.43 lbs.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.