• Обновено
MIKKUPPA M14x1.5 Тркала Скок Повлечи Ореви - 32pcs Хром Зачинети Повлечи Ореви 14x1.5 Солидна 4.4 Високи Acorn Повлечи Нут со 1 Сокет Копче Замена за Chevy Silverado 1500 2500 3500, F-150 F-250 F-350

MIKKUPPA M14x1.5 Тркала Скок Повлечи Ореви - 32pcs Хром Зачинети Повлечи Ореви 14x1.5 Солидна 4.4 Високи Acorn

Оценката:
DEN 1775.76

Тековен
Во магацинот.

【FITMENT】Замена за 1995-2019 Silverado 1500, 2500, 3500 /1995-2019 Chevy Приградски 1500 Тахо / 2015-2017 Ford Експедиција, F-150 / 2003-2016 F-250, F-350 8 гкл. 8 гкл.Таа исто така работи и за 5 гкл и 6 гкл, неколку повеќе како резервни е исто така добар избор. 【СПЕЦИФИКАЦИИ】M14x1.5 тема на теренот - Затворени Крајот Булбус Acorn Скок Повлечи Ореви - Конусна 60 Степен Седиштето 19mm (3/4" хексадецимален) & 7/8" Хексадецимален Големина, 4.4" вкупна должина - Боја : сребрена/chrome. 【КВАЛИТЕТ】Еден-парче дизајн во споредба со другите два дела дизајн, Анти-пукање надвор и да го направи тоа естетски префинета додека се обезбеди безбедно возење.Ги исполнува или го надминува ОЕМ фабрика стандарди. 【АНТИ-ОКСИДАЦИЈА】Произведени со висок квалитет на SCM 435 Челик (Ладно Кован Челик и Топлина Третираат) за посилна.Површината на посочената орев е хром-позлатен, по 72 часа од строги сол спреј тест, што го прави ореви отпорни на кислород и корозија. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】Ние одат над и надвор да се обезбеди највисок квалитет на воланот се повлечи орев и врвна услуга на клиентите.Ги сакам или ние ќе ги купите назад од вас, без прашања праша!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.