• Обновено
Ботанички Флорални Печатени Прашка Ранец Унисекс Повеќенаменски Crossbody Рамо Градите Торба Патување Пешачење Daypack

Ботанички Флорални Печатени Прашка Ранец Унисекс Повеќенаменски Crossbody Рамо Градите Торба Патување Пешачење

Оценката:
DEN 815.76

Тековен
Во магацинот.

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Ncomparable Квалитет Прашка Торба : Ботанички Флорални Прашка Торба Е Направен Од Лесен, Водоотпорен, Трајни И Уникатни Печатени Полиестер Ткаенини.Унисекс, Практична, Силна Носат Отворен Џеб Од Надвор, А Патент Џеб На Најоддалечените Страна, И Patch Џеб На Секоја Страна.Џеб Во Близина На Телото, Само Право За Водење На Вашиот Суштински Работи, Се Затвори И Безбедно.Прилагодливи Лево Рамо, Рака Direction:There Се Две Уво Токи На Дното На Торбата.Можете Лесно Да Ги Промените Рака Насока Лево Или Десно Според Вашата Желба.Повеќенаменски Прашка Daypack:All Одеднаш Одржување На Рацете Да Ви Бидат Слободни, Па Можете Да Уживате Повеќе.Одлична И За Внатрешна И Надворешна Употреба Вклучувајќи Ги И Бизнис, Пешачење, Кампување, Училиште, Велосипедизам И Др.Моден Симпатична Дизајн Градите Чантата, Исто Така, Е Совршен Подарок За Жените И Мажите.Торба Големина Е За 7.5"X 3.25" X 15.25"(L*W*H),Должината На Рамо, Рака Може Да Се Прилагоди По Волја,Така Што Лесно Може Да Се Земе Било Која Ставка Во Него Може Да Се Одржи На Мобилен Телефон, Паричник, Полнење Богатство, Шише За Вода, Чадор, Копчиња, Id Cards This Ботанички Флорални Градите Торба Е Направен Од Високо-Квалитет, Со Висока Густина, Издржливи Материјали, Добра Навремено Отпор, Набитост И Издржливост.Рака Е Лесен И Може Да Го Намали Рамо Притисок.На Дише Дебели Рамо, Рака И Задниот Панел Се Многу Удобно И Светлина И Топлина Дисипација Не Се Акумулира.Прилагодливи Поместена Рамо Ремени Се Направи Овој Ранец Погоден За Повеќето Луѓе.Да Ја Однесете Насекаде Прашка Дизајн Само Со Точниот Износ На Организацијата И Затворите-Фитинг Удобност.Овој Едноставен Дизајн Им Овозможува На Кесата За Да Се Пристапи Без Да Се Симнат, Само Се Вртат Околу На Вашиот Градите И Може Да Се Преземе Се Што Ви Е Потребно Од Главната Преграда.Едноставен И Модерен Дизајн Ќе Ви Донесе Повеќе На Модна Смисла И Среќа За Да Го Носат Тоа Цело Време.Нашите Производи Имаат Квалитет, Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Ние Ќе Ви Одговори Во Рок Од 24 Часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.