• Обновено
MAXPEDITION Конвертибилна Ранец, Црна, Мали

MAXPEDITION Конвертибилна Ранец, Црна, Мали

Оценката:
DEN 1958.88

Тековен
Во магацинот.

Пространа главната преграда со поместена дното и две-начин на пристап на врвот & пред.Задните внатрешни работи ракав одговара на i Pad Мини или мал таблет и избрани внатрешната страна на ѕидот мрежа џебови.Рамо, рака се конвертира во ранец, прашка пакет или crossbody.Dual пред компресија ремени со страна ослободување токи и двоен пристап CCW оддел со сигурност lockout лента.Патент pullers со намали завиткани webbing и пластични fobs вклучувајќи врвот zippered размавта џеб.На конвертибилен TT12 е мала секојдневно носат пакет дизајниран во ист стил како неговото поголеми братучеди, на TT22 и TT26 ранци.Целосната должина на главата на патент останува клучна карактеристика.На рамо, рака на seatbelt материјал може да се лажирани во неколку конфигурации за различни начини на носење од crossbody торба да прашка пак да ранец.На конвертибилен TT12 е мала секојдневно носат пакет дизајниран во ист стил како неговото поголеми братучеди, на TT22 и TT26 ранци.Целосната должина на главата на патент останува клучна карактеристика.На рамо, рака на seatbelt материјал може да се лажирани во неколку конфигурации за различни начини на носење од crossbody торба да прашка пак да ранец.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.