• Обновено
Hammitt Боб Ранец Црна/Gunmetal Една Големина

Hammitt Боб Ранец Црна/Gunmetal Една Големина

Оценката:
DEN 1147.20

Тековен
Во магацинот.

На Hammitt® Боб Ранец намалувања интересна силуета со камчиња кожа надворешноста, рамни врвот рачка, прилагодлив рамо ремени, и пред надворешниот поштенски џеб.Zip-околу затворање.Станот студ хардвер на предниот дел.Станот база за да се обезбеди исправен структура.Бренд име печат врежана во предниот дел.Црвено наредени внатрешни карактеристики задниот ѕид картичка слотови и се лизга џеб.Увезени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.