• Обновено
Томи Hilfiger Томи Фармерки Мажите е Кул Град Ранец, Црна

Томи Hilfiger Томи Фармерки Мажите е Кул Град Ранец, Црна

Оценката:
DEN 1679.76

Тековен
Во магацинот.

Најлон ранец со врвот zip затворање.Надворешноста пред zip џеб со мрежа детали.Печатени логото под решетката.Најлон ранец со врвот zip затворање; екстериер пред zip џеб со мрежа детали; печатени логото под решетката; twill наредени внатрешни работи; прилагодливи ранец ремени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.