• Обновено
Божиќ Елемент Ранец за Момчиња&Девојки Лесни Торба Водоотпорен Секојдневен Daypack за Патување Работа

Божиќ Елемент Ранец за Момчиња&Девојки Лесни Торба Водоотпорен Секојдневен Daypack за Патување Работа

Оценката:
DEN 767.76

Тековен
Во магацинот.

МАТЕРИЈАЛ : ПЛАТНО,водоотпорен&здрав&лесни&трајни.Празна торба може да застане исправен и торба форма е беспомошна.КАПАЦИТЕТ : Една од главните капацитет џеб, два странични џебови, една пред патент џеб и четири внатрешни џебови.ДИМЕНЗИИ : Должина : 11.5 во/29.4 см Ширина : 8 во/Висина 20cm : 16in/40cm.Совршен за студенти,канцелариски работник.УДОБНО се ЧУВСТВУВААТ : Лесни ранец рамномерно дистрибуира тежина на двете рамења користење поместена ремени.Прилагодливи рамо ремени, поместена назад за удобност.Совршен Подарок : Совршен за назад-до-Училиште,патување, birthday (роденден), ноќта на Вештерките или Божиќни подароци.Спецификација за производ : Материјал : водоотпорен платно Големина : 29.4x20x40cm/11.5x8x16 во Лесни Ранец само 0.9 фунти.Носат Начин : Рамо, Рачка Производ пердуви : Стилски ранци се направени од високо квалитетна платно,уникатен и модерен шема,која ти дава многу избор.Секогаш за вас!Една од главните капацитет џеб+две страни џеб+еден пред патент џеб+четири внатре во џеб,Голем капацитет и издржливи.Мека задниот панел и прилагодливи рамо, рака обезбеди удобен носат искуство на вашиот секојдневен живот.Совршен лесни платно ранец за работа, патување и секојдневно користење.Тоа ќе биде одличен подарок за Мажи, Жени, Момчиња и Девојки.

Параметри на производот

Material:
waterproof canvas
Size:
29.4x20x40cm/11.5x8x16 in
Lightweight Backpack only 0.9pounds. :
Carry Way:
Shoulder, Handle
Product feathers:
Stylish backpacks are made of high quality canvas,unique and fashionable pattern,which gives you many choice.There's always one for you! :
One main capacity pocket+two side pocket+one front zipper pocket+four inside pocket,Large capacity and durable. :
Soft back panel and adjustable shoulder strap provide comfortable carry experience on your daily life. :
Perfect lightweight canvas backpack for working, traveling and daily using. :
It will be a perfect gifts for Men, Women, Boys and Girls. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.