• Обновено
Австралиската Знаме Отворено Crossbody Торба За Унисекс Млади Возрасни Пешачење Прашка Ранец

Австралиската Знаме Отворено Crossbody Торба За Унисекс Млади Возрасни Пешачење Прашка Ранец

Оценката:
DEN 501.12

Тековен
Во магацинот.

Големина Тежина : 168g.Ширина 7.5 X Дебелина Од 3,5 Х Висина 15.3 Инчи.Види Слика 3 За Повеќе Информации.Прилагодлива Должина На Рамо, Рака, Го Прави Погоден За Повеќето Луѓе, Ќе Може Да Го Изберат Лево Рамо Или На Десно Рамо Според Сопствените Навики.Производ Материјал На Квалитет, Висока Густина, Трајни Полиестер Материјал, Тоа Е Одлична Во Навремено Отпор, Издржливи И Трајни.На Дише Дебели Рамо, Рака И Задниот Панел Се Многу Удобно И Светлина И Топлина Дисипација Не Се Акумулира.Доволно Капацитет И Покрај Својата Компактна Големина, Тоа Обезбедува Простор За Чување Essentials Кога Ќе Излезе.Тоа Може Да Се Сместат На Паметни Телефони, Паричници, Бизнис Картички, Лаптопи, Таблети, Пасоши И Друго.На Трајни Патент Може Да Се Отвори И Затворен Непречено.Лесно Да Одговара, Уникатен Дизајн Има Еден Неврзан Чувствувам И Е Лесно Да Се Совпаѓаат Со Било Облека.Ние Нудиме Сите Видови На Слатки Или Кул Дизајн.Се Најде Еден Кој Одговара На Вашиот Стил И Мода Смисла.Мултифункционален Препорачува За Клиенти Кои Сакаат Велосипедизам, Планинарење, Риболов, Качување, Патување, И Шопинг!И Мажите И Жените Можат Да Го Користат Тоа.Бесплатни Вашите Раце И Го Направи Животот Полесен.Многу Погодна Како Подарок За Роднини И Пријатели, Кои Се Проблематични Од Страна На Разни Мали Предмети, Кога Тие Се Случува Надвор. ●Едноставни И Неопходни Градите Кеса Што Може да Се Користат Секаде И Во Облека!●Товарот на Половината, Грбот И Рамената Се Рамномерно Распоредени за Да се Направи Ранец Удобно.●на Шиење Е исто Така Многу Убава, Детали Се Добро Направено!●затоа што Тоа Е Дијагонала Торба, Двете Раце Се Слободни!●прилагодливи Satchel Рамо, Рака!●таму Може да Биде Грешка Од Околу 2 Cm На Секоја Страна.●Не Користите Кајгана!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.